ABX Falun 4622-5
- provedení šedý lak
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedý lak |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědouhelné brikety, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 23 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
955 x 426 x 373 mm |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,5 kg / h (dřevo) |
ABX Falun 4622-5 šedá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |