Moderní nástěnná (komínová) digestoř AIRFORCE F162 D2 50 WH / X vyniká svým krásným designem. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, štěrbinovým sáním, posuvným ovládáním, 3 rychlostmi, dvěma LED diodovými žárovkami.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je zpětná klapka a teleskopický komín. V případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 650 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 68 dB(A) |
| Možnost propojení: | ne |
| Ovládání: | posuvné |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 17,80 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCA (set) |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ