Moderní ostrůvková digestoř AIRFORCE F181 XXL TLC BK / X vyniká svým neobvyklým designem. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, dálkovým ovladáním, dvěma LED diodovými žárovkami.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.
Záruka na funkční díly 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černá mat |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 750 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 69 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 2 x 2,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 18,6 kg |
| Možnost odtahu: | ne |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFFCAF89A (set) |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |