Zajímavá ostrůvková digestoř AIRFORCE FRAME TLC 180 BK nadčasového tvaru obráceného písmene T. Je vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
TIP: digestoř lze bezdrátově propojit s indukční varnou deskou Airforce. Kompletní nabídku indukčních varných desek naleznete v záložce: "Související zboží."
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání, dálkovým ovladačem, čtyřmi LED diodovými žárovkami.
V případě propojení s indukční varnou deskou Airforce je možné odsavač ovládat také z ovládacího panelu varné desky.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je teleskopický komín a zpětná klapka, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly je 5 let. Pouze na objednávku, dodací lhůta 10 týdnů.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat / tmavé sklo |
| Šířka: | 180 cm |
| Výkon dle IEC 60704-2-13 | 650 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 - 68 dB(A) |
| Možnost propojení: | s indukční deskou Airforce |
| Ovládání: | dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + ( 1 intenzivní ) |
| Doběh: | ne |
| osvětlení: | 4 x 4,1 W LED |
| Napájení: | 220-240V 1N~ |
| Hmotnost: | 57,2 kg |
| Možnost odtahu: | ano |
| Možnost recirkulace: | ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | Uhlíkový filtr AFCFCAF97CS |
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | nad 120 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dálkové ovládání |