Revoluční osoušeč rukou, spojující v sobě kompaktní velikost běžného osoušeče na zeď s výkonem tryskových osoušečů. Osouší silným proudem vzduchu ve tvaru paprsku. Úsporný provoz bez topného tělesa, výstupní vzduch se ohřeje na 50°C průchodem přes vysokoobrátkový motor. Osoušeč: 230 V / 50 Hz, příkon 1.100 W / 4,8 A, IP23, CLASS II, CE - Motor: příkon 1.100 W, 32.000 ot./min, - Průtok vzduchu: 345 m3/h - Rychlost proudění vzduchu: 325 km/h - Úroveň hluku: 75 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB - Kryt: ABS bílý plast - Hmotnost: 2,5 kg - Rozměry: 221 mm × 285 mm × 157 mm (š × v × h)
EMPIRE TORNÁDO AUTOMATIC - bílý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon: | 1100 m3/hod. |
| Motor: | 2 motory po 875 W |
| Bezpečnost: | CLASS ll |
| Otáčky/min. | 32.000 |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Způsob ovládání: | infrasnímač ( PIR čidlo ) s automatickým vypnutím |
| Stupeň krytí: | IP31 |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Uhlíkové kartáče: | Ano |
| Ohřev vzduchu: | průchodem přes motory |
| Průtok vzduchu: | 345 m3/h, resp. 95 l/s |
| Rychlost proudění vzduchu: | 300 km/h (u ústí trysek) |
| Úroveň hluku: | 70 dB(A) v tolerančním pásmu +3 dB |
| Průměrná doba vypnutí po oddálení rukou: | 4 – 5 s |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ