Podvěsná digestoř Faber 2740 PB SRM X A60 určená k zabudování pod skříňku v nerezovém provedení vybavená dvěma motory. Ovládání je tlačítkové, skleněné výklopné čílko zvětšuje sací plochu digestoře. Odtahové potrubí lze napojit jak z horní části digestoře, tak zezadu.
Kovové kazetové filtry lze mýt v myčce na nádobí.
Osvětlení varné zóny je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami.
Pozor, při provozu na recirkulaci je třeba objednat 2 kusy uhlíkových filtrů F1.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER 2740 PB SRM X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60cm |
| Energetická třída: | D |
| Výkon dle IEC 61591: | 380 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 55 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů: | 2 |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 205 | 275 | 380 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 55 | 63 | 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 230 W |
| Maximální výstupní tlak: | 330 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
FABER 2740 PB SRM X A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |