FABER BEAT DB MATT F45
Moderní lustrová digestoř FABER BEAT DB MATT F45 v modrošedém matu,vyniká především svým designem. Digestoř je osazena moderní ventilační jednotkou poslední generace Evo, která dosahuje výkonu až 720 m3/hod. Ovládá se nízkozdvihovými tlačítky. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání, dvě LED světla, kovové kazetové tukové filtry, které není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | modrošedý mat |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 720 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 68 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT. |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 320 / 430 / 600 / INT 720 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 / 61 / INT 73 68 dB(A) |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 550 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ne |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | uhlíkový filtr F08 - sada |
FABER BEAT
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | lustrové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | ostatní |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |