Ostrůvková digestoř Faber Cylindra Isola Gloss PLUS má válcový tvar a je na spodní části zakončen panelem, který dává výrobku ucelený vzhled.
Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par.
Digestoř je osazena moderní ventilační jednotkou EVO, která díky své optimalizované geometrii redukuje hlučnost a spotřebu energie a pracuje v energetické třídě A.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena pomocí šesti micro LED diod, které navíc tvoří zajímavý prvek.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 37 cm |
| Energetická třída: | A |
| Výkon dle IEC 61591: | 680 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | Micro LED 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 | 420 | 580 | 680 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 62 | 68 | 71 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm/120 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 545 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro reciklaci | Uhlíkový filtr FLL9 |
FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |