FABER Maxima NG AM/X A60
Mimořádně výkonný a tichý odsavač FABER MAXIMA NG je ideálním řešením pro každého, kdo chce diskrétní, ale silnou digestoř. Prostor nad ní můžete využít k uskladnění kuchyňského náčiní nebo jiných nezbytností.
Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie. Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!
Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. V obou případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.
Odsavač disponuje aktivní výsuvnou částí, která po vysunutí sepne digestoř v přednastaveném režimu. Zasunutím lišty se funkce automaticky deaktivují. Vestavná digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Příjemné a dokonalé osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER Maxima NG AM/X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedá / lišta nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 640 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | posuvné / aktivace při výstupu |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED (2 W) |
| Počet motorů a typ: | 1 ks Evo Diffuser |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 m3 / 490 m3 / 640 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 51 dB / 61 dB / 67 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 11,3 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 490 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr F8 |
FABER Maxima NG AM/X A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Zde odtahy k digestoři FABER Maxima NG.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ