FABER ONYX-T X/V A90
Komínový odsavač par FABER ONYX-T X/V A90 je určený do každé moderní kuchyně. Velice elegantní provedení z nerez materiálu umožňuje snadnou údržbu. LED diodové osvětlení, estetický vzhled obráceného T, který vyniká svým čistým a elegantním stylem zároveň.
Digestoř je vybavena výkonnou ventilační jednotkou nové generace BRUSHLESS s výkonem až 750 m3/hod. Z nadstandardních funkcí se odsavač může pyšnit 24-hodinovým provětráváním vaší kuchyně. Všechny funkce lze ovládat dotykem, z varné desky nebo dálkovým ovladačem, který ale není součástí výbavy. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER ONYX-T X/V A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | komínová, nerez |
| Šířka: | 900 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 750 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 45 - 68 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle / event. z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT+BOOST |
| Osvětlení: | LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks BRUSHLESS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 m3 / 300 m3 / 380 m3 / 550 m3 / 750 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 45 dB / 50 dB / 52 dB / 63 dB / 68 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Maximální příkon motoru: | 170 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci | FLL9 - s dlouhou životností F9 |
FABER ONYX-T X/V A90
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |