Digestoř FABER SOFT CUBE NERO INGO F40 - pouze na objednávku.
Novinka FABER SOFTv naší nabídce závěsných digestoří, osloví každého minimalisticky pojatým designem, který se hodí do moderních a elegantních kuchyní.
Unikátní designový tvar krychle a lákavé matné barvy propůjčují digestoři mladistvý vzhled. Díky speciálnímu povrchovému materiálu FENIX NTM (odstín Nero Ingo) je odsavač par SOFT CUBE hebký na dotek, navíc je odolný vůči otiskům, neodráží světlo a snadno se čistí. Unikátní je možnost odstranění případných škrábanců – díky reakci nanočástic na teplo lze zacelit povrch žehličkou nahřátou na 120°C.
Subtilní vzhled a zavěšení na lankách vám umožní instalovat jej jak do prostoru, tak ke zdi. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu nerezového panelu s dvěma LED pásky. Zrychlené proudění má schopnost strhnout s sebou okolní páry při současném snížení hlučnosti až o 3 dB(A).
Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vynikajícím výkonem a nízkou spotřebou energie. Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Veškeré funkce lze ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí základní výbavy.
Digestoř je vybavena snadno vyjímatelným kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí. Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými pásky. Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Pouze na objednávku.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý mat - FENIX NTM |
| Šířka: | 410 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 630 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka; dálkové ovládání |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT. |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 420 | 580 | INT 680 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 50 / 59 / 65 + INT 69 dB(A) |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 550 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ne |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | uhlíkový filtr F08 - sada |
FABER SOFT CUBE NERO F40
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ