- černý lak, boční přikládání
- možnost doplnění teplovodního výměníku
Kamna HAAS SOHN ARKTIC jsou hřejivým doplňkem domácností, rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna HAAS+SOHN - ARKTIC se vyrábí z kvalitní kotlové oceli ve dvouplášťovém provedení. Kamna jsou vybavena terciálním přívodem vzduchu. Mezi další výhody kamen patří boční přikládací dvířka a možnost přikládat polena o délce až 50 cm. Kamna nemají možnost dopojení CPV (externího přívodu vzduchu).
Terciální (dvojí) spalování - Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i daleko nižší spotřebě paliva.
Do kamen HAAS SOHN ARKTIC lze doplnit teplovodní výměník.
HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 4,0 - 12,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, uhelné brikety, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Odnímatelná klička: | Ano |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 218 m3 |
| Rozměry: | 827 / 649 / 574 mm |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
3,7 kg / h |
HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN ARKTIC.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |