- černý lak, přírodní kámen Woodstone prestige
Designová krbová kamna HAAS+SOHN AVESTA jsou vyrobená z černě lakované oceli s obložením z přírodního kamene. Spalovací komora je vyložená šamotem. Mezi hlavní výhody kamen patří uzavírání přívodu vzduchu jedním regulátorem, terciální spalování (šetří palivo a prodlužuje dobu mezi přikládáním), uzavíratelný externí přívod vzduchu (CPV).
HAAS+SOHN AVESTA II.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý základ, kámen "Woodstone Prestige |
| Dvířka provedení: | černá, rovná |
| Rozsah výkonu: | 3,0 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50 -155 m3 |
| Rozměry: | 963 / 570 / 431 mm |
| Hmotnost: | 169 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO / 100 mm |
| Automatická regulace vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,3 kg / h |
HAAS+SOHN AVESTA II.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN AVESTA.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ