HAAS+SOHN AXON černý lak
Kamna HAAS+SOHN AXON černá jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Prostorné topeniště pojme polena o délce až 50 cm. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor - Easy control. Díky uzavíratelnému externímu přívodu vzduchu (CPV) nedochází k tepelným ztrátám.
HAAS+SOHN AXON černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | rohové prosklení |
| Rozsah výkonu: | 3 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 126 m3 |
| Rozměry (v/š/h): | 1258 / 858 / 429 mm |
| Hmotnost: | 166 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano, 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN AXON černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN AXON černá.
Můžeme nabídnout bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ