HAAS+SOHN BRILLO černá/slonová kost
- plynotěsná krbová kamna
HAAS+SOHN BRILLO černá/slonová kost
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak; keramika |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 6,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 121 m3 |
| Rozměry: | 1221 / 523 / 383 mm |
| Hmotnost: | 149 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Uzavíratelný přívod vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN BRILLO černá/slonová kost
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |