Kamna HAAS+SOHN Hestra antracit/bílé kachle jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s jemně vroubkovaným keramickým obkladem. Kamna vynikají krásným designem a téměř dokonalým spalováním. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Terciální (dvojí) spalování - proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i daleko nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN Hestra antracit/bílé kachle
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit / bílé kachle |
| Dvířka provedení: | antracit / sklo |
| Výkon: | 6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 108 m3 |
| Rozměry: | 1183 / 586 / 601 mm |
| Hmotnost: | 186 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h |
HAAS+SOHN Hestra antracit/bílé kachle
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN HESTRA.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ