Kamna HAAS+SOHN LIVORNO II. jsou vyrobené z kvalitní černé lakované oceli s hnědým obložením. Dosahují účinnosti až 81%. Kamna jsou vhodná pro klasický i moderní interiér. Kamna LIVORNO II. prohřejí Váš domov.
Elegantní a výkonná ocelová kamna HAAS SOHN Livorno II se hodí do moderních i tradičních interiérů. Mezi jejich přednostmi vyniká promyšlená konstrukce, kvalitní zpracování materálů a jednoduché ovládání hoření pomocí systému Easy Control. Výstelka topeniště z vermikulitu a šamotových cihel zajišťuje vysokou účinnost a efektivní spalování. Vhodná i pro připojení externího přívodu vzduchu.
Splňují již novou normu EN 16510-1 ed.2
HAAS+SOHN LIVORNO II
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý základ, obklad: hnědá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 3,0 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 90-150 m3 |
| Rozměry: | 1027/ 550/ 479 mm |
| Hmotnost: | 142 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Automatická regulace vzduchu: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
1,1 - 2,5 kg / h |
HAAS+SOHN LIVORNO II.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN LIVORNO II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ