HAAS+SOHN MOLDE černá/Serpentino
- ocel, černý lak
- kamenný obklad
HAAS+SOHN MOLDE černá/Serpentino
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, kámen |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 115 m3 |
| Rozměry: | 1177 / 589 / 482 mm |
| Hmotnost: | 233 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Automatická regulace vzduchu: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h |
HAAS+SOHN MOLDE černá/Serpentino
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu www.gas.cz