Vestavná digestoř FABER HEAVEN 2.0 X A90 RB je určena k zabudování do podhledu (její čelo lícuje s rovinou podhledu).
Digestoř bez motoru je určena k propojení s venkovní externí ventilační jednotkou Mistral nebo vnitřní externí ventilační jednotkou EVJ M8K.
Jednotka Mistral se umístí na vnější plášť domu. Při použití jednotky Mistral jsou zachovány veškeré funkce digestoře a je možno ji instalovat do velmi nízkých prostor v podhledu, v tomto provedení se také výrazně sníží hlučnost.
Sadu EVJ M8K jde v případě potřeby umístit mimo kuchyni v rámci interiéru, což zajistí nejen téměř bezhlučný provoz digestoře, ale navíc se snižuje výška sádrokartonového podhledu. Při externím umístění ventilační jednotky lze napojit potrubí jak z boční části korpusu, tak zhora.
Při objednávce je třeba upřesnit způsob napojení potrubí z digestoře - buď plochým potrubím přímo z těla digestoře nebo kulatým potrubím nahoru. Také je třeba upřesnit délku kabeláže - součástí externí sady Mistral je 5,5m kabelu, součástí Sady EVJ M8K 4m kabelu.
Z nadstandardních funkcí se Heaven může pyšnit signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření.
Všechny funkce lze ovládat nízkozdvihovými tlačítky na odsavači, dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy nebo přímo z panelu varné desky Faber.
Osvětlení je zajištěno dvěma LED diodovými pásky.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HEAVEN 2.0 X A90 RB bez motoru
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 4x LED 3000K |
| Výstupní průměr: | 150 / 220 x 90 mm |
| Odsávání do komína: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ne |
| Externí ventilační jednotka: | Ano |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
FABER HEAVEN 2.0 X A90 RB bez motoru
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | halogen |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |