HEDE 6 Vista - průhledová krbová kamna
HEDE 6 Vista
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 - 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | až 40 cm |
| Účinnost: | 75 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 537 x 496 x 361 mm |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Spotřeba paliva: |
1,8 kg/hod |
HEDE 6 Vista
Firma HEDE vyrábí ryze česká krbová kamna, která jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let zdokonalovaná jak konstrukce, tak technologie spalování. Kamna jsou vyráběna z vysoce kvalitních a odolných materiálů.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |