JOTUL F 3 MF BP
Krbová kamna JOTUL F 3 MF černá jsou vyrobená z kvalitní litiny s výkonem 6,5 kW; vytápěný prostor až 216 m3. MF (multi-fuel) je oblíbená verze ikonických litinových kamen Jøtul F 3, ve které můžete topit nejen dřevem či pilinovými briketami, ale také hnědým uhlím. Kamna typu Jøtul F 3 vynikají prostorným topeništěm, které je vybavené roštem a popelníkem. Regulační páčka primárního přívodu vzduchu je na dvířkách popelníku, sekundární přívod vzduchu se ovládá v horní části kamen.
JOTUL F 3 MF BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 9,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: |
175 mm (pro kouřovody 150 mm je |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, hnědé uhlí |
| Délka polen: | 40 cm |
| Rošt v ohništi: | ANO |
| Popelník: | Ano |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 65-216 m3 |
| Rozměry: | 707 x 577 x 484 mm |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
JOTUL F 3 MF černá
Jøtul je norská firma s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad severskou zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |
| Možnost topení uhlím | Ano |