- volně stojící krbová kamna v moderním rámu
Unikátní krbová kamna Kratki JUNO 12 černá jsou vhodná do menších i větších domů. Díky absenci přívodu externího vzduchu je nelze instalovat do nízkoenergetických domků. Účinnějšího spalování a delšího udržování teploty je dosaženo díky obložení spalovací komory materiálem TERMOTEC, akumulujícím teplo, který zvyšuje teplotu v peci. Lepší dohoření spalin díky systému dvou deflektorů, které prodlužují dráhu spalin. Tento systém zvyšuje efektivnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizuje emise. Primární vzduch je do vložky přiváděn díky vestavěnému vnějšímu přívodu vzduchu 125 mm. Přívod vzduchu je umístěn ze spodní části vložky.
Krbová kamna KRATKI JUNO 12 černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel / sklo |
| Dvířka provedení: | prosklená |
| Nominální výkon: | 12 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,0 - 16,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní i zadní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Účinnost: | 75 % |
| Rozměry v x š x h: | 901 x 899 x 41 mm |
| Hmotnost: | 200 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
Kratki Juno 12 černá
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |