KRATKI KOZA AB krbová kamna
Krbová kamna KRATKI KOZA AB v kombinaci dvou materiálů litina (horní plotna a rošt vyrobený z litiny) a ocel (těleso kamen). Ohniště je vybaveno materiálem Acummote o síle 25 mm.
KRATKI KOZA AB
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel + litinová deska |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel |
| Rozsah výkonu: | 5,5 - 10,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (po dokoupení záslepky horní desky) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80-220 m3 |
| Rozměry: | 1053 x 515 x 422 mm |
| Hmotnost: | 145 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
KRATKI KOZA AB
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |