KRATKI MBM 10 levé boční prosklení
Celoocelová krbová vložka KRATKI MBM 10 levé boční prosklení s bezroštovým topeništěm, které je obestavěno materiálem Acumotte, zvyšujícím teplotu v ohništi, čímž dochází k lepšímu a čistějšímu spalování. V důsledku tohoto dochází k úspoře paliva při využití stejného topného výkonu. Sekundární vzduch se stará nejen o dokonalé spalování, ale i o čisté sklo krbové vložky. Součástí je i externí přívod vzduchu.
KRATKI MBM 10 levé boční prosklení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | levé boční prosklení |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 -13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (stavitelný) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1261 x 775 x 492 mm |
| Rozměr skla: | 634 x 396 mm |
| Hmotnost: | 174 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | ANO - 125 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI MBM 10 levé boční prosklení
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Prezentační video krbových vložek řady MB:
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ