- antracit
- levý vývod
- výměník (pro teplovodní rozvod topení)
- chromované doplňky
Sporák na pevná paliva VSP 9112 je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Trouba je vybavená mřížkou a pečícím plechem. Na prosklených dvířkách trouby je umístěný teploměr. Rozměrné topeniště pojme palivové dřevo o délce až 45 cm. Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, z boku nebo shora (při použití sklokeramické plotny - možnost napojení pouze z boční a nebo zadní stěny). Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely.
KVS MORAVIA KLAUDIE VSP 9112.0682-V výměník antracit, levý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit |
| Rozsah výkonu: | 6,0 - 11,5 kW |
| Nominální výkon: | 8,1 kW |
| Výkon do prostoru (vzduchu): | 7,6 kW |
| Výkon do vody (topení): | 3,8 - 6,0 kW |
| Objem teplovodního výměníku: | 9,0 l |
| Připojení výměníku: | 1" |
| Vývod kouřovodu: | levý; horní / zadní / boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 45 cm |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry: (š x v x h): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby: (š x v x h): | 300 x 250 x 430 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,6 kg/h |
KVS MORAVIA KLAUDIE VSP 9112.0682 výměník, antracit, levý
Výhody:
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.cz
| Typ | kuchyňské sporáky na pevná paliva s výměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní, boční a zadní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |