- antracit
- pravý vývod
- chromované doplňky
Sporák na pevná paliva VSP 9112.S382 je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Trouba je vybavená mřížkou a pečícím plechem. Na prosklených dvířkách trouby je umístěný teploměr. Rozměrné topeniště pojme palivové dřevo o délce až 45 cm. Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, z boku nebo shora (při použití sklokeramické plotny - možnost napojení pouze z boční a nebo zadní stěny). Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedý |
| Rozsah výkonu: | 7 - 10 kW |
| Nominální výkon: | 7,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý; horní / zadní / boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 45 cm |
| Účinnost: | 80,6 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry: (š x v x h): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby: (š x v x h): | 300 x 250 x 430 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg/h |
KVS MORAVIA KLAUDIE VSP 9112 šedý, pravý
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ