MORA OP 540 W
Odsavač par MORA OP 540 W má unikátní systém 7 odtahů. Je vybavený LED osvětlením a 3 rychlostmi výkonu. Ovládá se pomocí tlačítek. Hlučnost dosahuje úrovně 63 dB a výkon odtahu je 178 m3/h. Odsavač je vybaven přední skleněnou náběhovou lištou, která pomáhá zadržet páru. Hliníkové filtry proti mastnotě můžete mýt v myčce a při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.
MORA OP 540 W
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon: | 178 m3/hod. |
| Hlučnost: | 63 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti / 7 odtahů |
| Osvětlení: | LED, 1 × 4 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | |
MORA OP 540 W
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | podvěsné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | nad 80 m3 |
| Vyústění výstupu | zadní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |