NAPOLEON BILEX 485-1
Vytvořte si venkovní kuchyň svých snů s vestavnými grily Napoleon. Gril NAPOLEON BILEX 485-1 je inovované provedení s 5 hořáky.
Tento plynový gril lze použít pouze venku, nebo v dobře větraném prostoru a nesmí být použit uvnitř budovy, garáže, stíněné verandy, altánu nebo v jiném uzavřeném prostoru. Rám skříně, skříň a pult musí být z nehořlavého materiálu.
Jako příslušenství můžete dokoupit například sadu rožně s elektrickým motorem na 220V a využít zadní infračervený hořák pro otočné rožnění- viz. související zboží.
Hadice s regulátorem pro připojení k plynové lahvi není součástí balení.
Napoleon BILEX 485
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ano |
| Celkový počet hořáků: | 5 |
| Celková plocha vaření | 4400 cm2 |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 69 x 46 cm |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: | Nerez |
| Ohřívací rošt: | Ano 68 x 18 cm |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ne |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 75,5 x 54,5 x 19 cm |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Palivo: | propan - butan |
| Celkový výkon: | 23,2 kW |
Napoleon BILEX 485