NAPOLEON BIPRO 665
TENTO MODEL JE NA ZEMNÍ PLYN! Nelze upravit na propan-butan!
Model NAPOLEON BIPRO 665 je vlajkovou lodí v sekci vestavné grily a nabízí to nejlepší, co Napoleon umí.
Nejvyšší kvalita, nejlepší design a nejširší funkce spolu s největší grilovací plochou. Gril má celkem 7 hořáků.
Gril je vybaven 5 nerezovými trubkovými hořáky, 1 infračerveným keramickým hořákem Sizzle Zone a 1 zadním keramickým infračerveným hořákem pro rožeň.
Sadu rožně s elektrickým motorem můžete zakoupit v příslušenství (související zboží).
Tento plynový gril lze použít pouze venku, nebo v dobře větraném prostoru a nesmí být použit uvnitř budovy, garáže, stíněné verandy, altánu nebo v jiném uzavřeném prostoru. Rám skříně, skříň a pult musí být z nehořlavého materiálu.
Napoleon BIPRO 665
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ano |
| Celkový počet hořáků: | 7 |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Keramický infračervený spodní hořák SIZZLE ZONE: | Ano |
| Celková plocha vaření | 6452 cm2 |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 94 x 46 cm |
| Odnímatelný ohřívací rošt: | Ano |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ano |
| Provedení roštů: | Nerez |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ano |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 96,5 x 52,4 x 22,5 cm |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Celkový výkon: | 25,2 kW |
Gril Napoleon BIPRO 665