NAPOLEON ROGUE 365
Plynový gril NAPOLEON Rogue 365 je novinkou, patřící do střední kategorie mezi modely Triumph a LE/LEX.Je vyjímečný svojí výbavou, která obsahuje prvky patřící do nejvyšší kategorie a zároveň je nejmenším zástupcem ze série ROGUE.
Kromě sklopných polic má tento model prvky známé z nejvyšších řad a modelů Prestige. Jedná se o vanu grilu z hliníkové slitiny, masivní dvojité nerezové kryty hořáků či úložný prostor s místem i pro velkou plynovou láhev.
V levé sklopné polici naleznete kruhový hořák, který je vhodný pro použítí s pánví na přípravu příloh nebo jinému vaření v hrnci. Pod grilem za dveřmi naleznete velký uzavřený úložný prostor s držákem na velkou plynovou láhev, což bylo doposud výsadou jen největších modelů. Stejně tak odkapávací výsuvné plato je dostupné zepředu, což zjedoduššuje údržbu a odpadá nutnost gril otáčet.
Všechny plynové grily NAPOLEON jsou od nás dodávány včetně připojení k tlakové propan-butanové lahvi.
A proč právě gril NAPOLEON - čtěte v tomto článku.
Napoleon ROGUE 365 SBPK
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | černý matt/smalt |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW: | Ne |
| Integrovaná boční odkládací plocha: | Ano (sklopná) |
| Celkový počet hořáků: | 3 |
| Boční hořák: | Ano |
| Infračervný keramický boční hořák SIZZLE ZONE: | Ne |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ne |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ne |
| Provedení roštů: | litina |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ne |
| Zamykatelná pojezdová kolečka: | Ano |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 51 x 45 cm |
| Rozměry celkem (š x h x v): | 121 x 64 x 122 cm /186 otevřené víko/ |
| Hmotnost: | 67,6 kg |
| Připojovací sada k plynové lahvi 5-10 kg: | Ano |
| Doba potřebná k montáži: | cca 1,25 hodiny |
| Palivo: | Propan - Butan |
| Celkový výkon: | 12,5 kW |
Napoleon ROGUE 365 SBPK
Co je v balení a jak vypadá?
U všech skříňových modelů je potřeba složit uzavřený podstavec, na který se postaví již skompletovaná hlava grilu i s víkem. Následně se osadí boční police a máte hotovo. Obnáší to cca. 45 minut u řady Triumph, přes 1,25 hodiny u řady LE.
Součástí balení je i český návod a připojovací sada (kromě vestaveb) pro připojení k plynové láhvi 5-10 kg.
Každé balení grilu obsahuje i etikety s výrobním číslem, které je potřeba vždy, pokud byste snad vyjímečně měli nějaký technický problém. V takovém případě prosíme vždy o fotodokumentaci. Samotné číslo je samozřejmě i na grilu, bývá uvnitř spodní skříně.
Grily nad 40 kg váhy jsou zasílány na dřevěné nevratné paletě. Je to hlavně kvůli bezpečnosti a proti poškození grilu.
Napoleon® je kanadská rodinná společnost se 40-tiletou tradicí, která své produkty staví pro všechny milovníky grilování. Sortiment Napoleon zahrnuje vysoce kvalitní a výkonné grily, vyrobené z kvalitních materiálů a komponentů, sestaveny tak, aby maximálně vyhovovaly všem svým uživatelům a vytvořily z běžného grilování naprosto nevšední zážitek. Špičkové technologie, výkon a použité materiály řadí grily Napoleon® mezi naprostou elitu, která je dostupná všem, ať už chcete gril na balkon, chatu, k rodinnému domku, nebo pro vaší restauraci. Kvalita, design, inovace, zákaznický servis a technologie - právě to jsou hlavní důvody, proč je Napoleon® jednou z nejprodávanejších značek na světě a její prodeje stále narůstají. Věřme, že i vy si vyberete správně a zvolíte k vaší spokojenosti Napoleon.®
V dnešní době je Napoleon® jedničkou v prodeji venkovních grilů v Kanadě a své postavení v TOP dvojici výrobců si také drží ve Spojených Státech Amerických. Na produkty společnosti Napoleon® vsází již statisíce spokojených zákazníků v Evropě k nimž každoročně přibývají desetitisíce dalších.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ