| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 5 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | uprostřed, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 344 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 860 x 1307 x 705 mm |
| Hmotnost: | 350 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 3,5 kg/h |
NORDICA Alaska černá
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |