NORDICA Asia BII vulcan
- černý smalt, přírodní kámen vulcan
Adaptér pro připojení externího přívodu vzduchu objednávejte zde.
NORDICA Asia BII vulcan
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, vulcan |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81,3 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 930 x 438 x 470 mm |
| Hmotnost: | 159 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno přiobjednat hrdlo |
| Spotřeba paliva: | 1,7 kg/h |
NORDICA Asia BII
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |