- krbová kamna, černý smalt, obklad keramika bílá
Designová krbová kamna La NORDICA LIU jsou kamna s masivním keramickým obkladem. Konstrukce topeniště je ve spodní části litinová a v horní části je topeniště obloženo speciálním žáruodolným materiálem Nordiker. Nordiker je materiál na bázi keramiky, který akumuluje teplo a zlepšuje průběh spalování. Jedná se o materiál s obrovskou mechanickou a tepelnou odolností. Do topeniště vstupují celkem 3 vzduchy pro ekologické spalování s vysokou účinností a nízkým obsahem emisních a prachových částic. Primární a sekundární vzduch je regulovatelný jedním táhlem pro jednoduchou obsluhu. Terciální vzduch je přednastaven a nasáván automaticky vlivem podtlaku komínového tělesa.
Výhody kamen la Nordica Liu white:
la NORDICA LIU white
|
Výhody pro Vás: |
|
|---|---|
|
Provedení: |
černý lak, kachle white |
|
Rozsah výkonu: |
4 - 10 kW |
|
Vývod kouřovodu: |
horní |
|
Průměr kouřovodu: |
130 mm |
|
Tah komínu (minimální): |
10 Pa |
|
Palivo: |
dřevo, ekobrikety |
|
Délka polen: |
33 cm |
|
Účinnost: |
86,5 % |
|
Vyhřívaný prostor: |
až 215 m3 |
|
Rozměry (v x š x h): |
1127 x 537 x 503 mm |
|
Hmotnost: |
170 kg |
|
Externí přívod vzduchu: |
Ano, průměr 100 mm |
|
Spotřeba paliva: |
2 kg/h |
la NORDICA LIU white
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu gas.cz
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |