| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | smalt cappuccino |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 230 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 848 x 964 x 641 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,9 kg/h |
NORDICA Sovrana Easy Evo 2.0
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |