Kompaktní plynový gril CHELSEA CAMPING SET je ideální na cestování, grilování na balkóně nebo na terese. Na grilu můžete grilovat najednou pro 4 - 6 osob. Díky svému výkonu 4,3 KW je plně srovnatelný s většími zahradními grily. Unikátní technologie Easy Flip umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování. Aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou zabraňuje hoření odkapávajících šťáv. Čištění grilu Vám nezabere příliž mnoho času díky kombinaci nepřilnavých povrchů z keramického smaltu a jednoduchému, nečlenitému designu grilu.
Součástí balení je propojovací sada s regulátorem a hadicí a taška pro uložení potřebného vybavení.
OUTDOORCHEF CHELSEA KEMPOVACÍ SET
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, smalt |
| Grilovací plocha: | Ø 39,5 cm / 1213 cm2 |
| Výkon: | 4,3 kW |
| Spotřeba plynu: | max. 315 g/h |
| Tlak plynu: | 30 mbar |
| Víko se zabudovaným teploměrem: | Ano |
| Výška pracovní plochy: | 75 cm |
| Rozměry celkem (v x š x h): | 95 x 67 x 60 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
OUTDOORCHEF CHELSEA KEMPOVACÍ SET
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ