- třístranné prosklení
- výsuvné otevírání
Designový krb Romotop CARA C Thermaline je vyrobený z kvalitní oceli se speciálním designovým obkladem. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami s bezroštovým spalováním, které lze za příplatek změnit na roštové. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Výsuvná dvířka jsou vybavena přesným a lehkým chodem pojezdů. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu (CPV) pro spalování. Odstínění zadního pláště umožňuje krb umístit přímo ke stěně.
ROMOTOP CARA C Thermaline tmavý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak, kamenný obklad Thermaline (tmavý) |
| Dvířka provedení: | výsuvná; třístranné prosklení |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1652 x 770 x 500 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 1505 mm |
| Hmotnost: | 365 kg |
| Rošt: | NE - možná změna na roštové topeniště |
ROMOTOP CARA C Thermaline
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ