ROMOTOP EVORA plech
EVORA - černá ocel
Jednoduchý oválný design krbových kamen Romotop EVORA plech z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně. Kamna jsou díky svému výkonu a přívodu externího vzduchu vhodná i pro nízkoenergetické domy. Rádiusové zaoblení skla dvířek umocňuje pohled do plamenů z různých úhlů. Šamotové topeniště doplňuje litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládá jedním táhlem. Sekundární vzduch zajišťuje oplach skla. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Jmenovitý výkon: | 4 kW |
| Regulovatelný výkonu: | 2,5 - 6,6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 982 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost: | 111 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,4 kg/hod. |
ROMOTOP EVORA plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |