ROMOTOP HEAT L 4g S 60.44.33.24
- rohová, levé prosklení
Krbová vložka ROMOTOP HEAT L 4g S 60.44.33.24 je vyrobená z kvalitní oceli. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu, který zabraňuje tepelné deformaci. Rohové sklo je dělené, designově potištěné. Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON v šedé barvě. Pod výklopným litinovým roštem je praktický popelník. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit pouze jedním ovládacím prvkem. Krbová vložka je vybavena centrálním přívodem vzduchu (CPV). Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky. Ke krbové vložce je možné dokoupit boční akumulační sadu a horní akumulační prstence MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin. Krbové vložky HEAT jsou určeny pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávacích mřížek.
Vložku je možno doplnit zástavbovým rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT R 2G S 60.44.33.23
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rohová, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,0 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 120 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen max: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Vyhřívaný prostor: | 30 - 150 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 983 x 600 x 370 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
ROMOTOP HEAT R 2G S 60.44.33.23
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ