ROMOTOP HEAT L 4G S 60.44.33.24
- rohová, levé prosklení
- šedý IGNITON
Krbová vložka ROMOTOP HEAT L 4G S 60.44.33.24 je určená pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávacích mřížek. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu, který zabraňuje tepelné deformaci. Rohové sklo je dělené, designově potištěné. Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON v šedé barvě. Pod výklopným litinovým roštem je praktický popelník. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se ovládá jedním táhlem. Krbová vložka je vybavena centrálním přívodem vzduchu (CPV). Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky.
Ke krbové vložce je možné dokoupit boční akumulační sadu a horní akumulační prstence MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin.
Vložku je možno doplnit zástavbovým rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT L 4G S 60.44.33.24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rohová, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 6,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 8,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Doporučená délka polen: | 18 - 35cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 236 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1086 x 644 x 419 mm |
| Hmotnost: | 107 kg |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
ROMOTOP HEAT L 4g S 60.44.33.24
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ