LERA C G HIGH61 Thermaline světlý
- třístranné prosklení
- možnost vložení akumulačních tvarovek
Designové krby LERA C spojují moderní design, minimalistický vzhled a funkčnost. Tento volně stojící krb zahřeje váš domov a zároveň se stane výrazným estetickým prvkem interiéru. Se třemi prosklenými stranami topeniště přináší jedinečný pohled na plameny z každého úhlu a tak atmosféra tepla a pohodlí proniká doslova celým interiérem.
Model LERA C je k dispozici ve dvou výškových variantách – kompaktnější LERA C G HIGH a vyšší LERA C G HIGHH, kterou lze doplnit o akumulační hmotu. Ta uchovává teplo a postupně ho uvolňuje i po dohoření ohně. Spalovací komora vyložená šamotem a dvojité boční sklo podporují čisté a efektivní hoření. Krb je vhodný i pro nízkoenergetické stavby.
Čelní dvířka s bočním otevíráním umožňují snadné přikládání, zatímco zapuštěné madlo nenarušuje elegantní linie krbu. Předehřívaný oplach skla pomáhá udržet čelní prosklení čisté bez zbytečné námahy. Krb je vybaven centrálním přívodem vzduchu (CPV), který podporuje bezpečný a stabilní provoz.
Na výběr jsou tři varianty opláštění – keramické kachle, přírodní Thermaline světlý nebo lakovaný ocelový plech. Pro ty, kdo hledají nadčasovou povrchovou úpravu originálního vzhledu, je k dispozici varianta s obkladem Thermaline.
Regulace přívodu primárního a sekundárního vzduchu je řešena jediným ovládacím prvkem, což zajišťuje jednoduché a intuitivní ovládání. Systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost spalování, přispívá ke snížení emisí a optimalizuje celkový výkon. Krb splňuje nejpřísnější ekologické normy dle směrnice Ecodesign.
ROMOTOP LERA C G HIGH Thermaline světlý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, Thermaline světlý |
| Barva obkladu: | světlý |
| Dvířka provedení: | třístranné prosklení, dělené |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1697 x 600 x 451 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 1456 mm |
| Hmotnost: | 258 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 1,7 kg / hod. |
ROMOTOP LERA C G HIGH 61 - Thermaline světlý
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ