- NAVIA 20 H KÁMEN
Krbová kamna ROMOTOP NAVIA HIGH kámen jsou vyrobená z kvalitní oceli a jsou obložená přírodním kamenem. Jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Jejich elegantní tvar a velké prosklení se skvěle hodí do každého interiéru.
ROMOTOP NAVIA 20 HIGH kámen
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel, černý lak; kámen |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW (3,6 - 9,2 kW) |
| Účinnost až | 82,0 % |
| Požadovaný komínový tah: | 12 Pa |
| Vývod spalin: | horní nebo zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO, průměr 125 mm |
| Průměrná spotřeba doporučeného paliva: | 2,0 kg/hod |
| Délka polen max: | 33 cm |
| Zabudovaný dřevník: | ANO |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1139 x 787 x 374 mm |
| Hmotnost kamen: | 214 kg |
ROMOTOP NAVIA HIGH kámen
Ocelová kamna Romotop spolu s kamenným obkladem spojují tradiční materiál, moderní technologii a ruční práci. Díky akumulačním schopnostem dokáží keramické kachle do sebe pojmout teplo a tím prodloužit hřejivý prožitek z topení o několik hodin. Keramický obklad je neporézní, zabraňuje usazování prachu a je velmi praktický při údržbě. Pracujeme s aktuálními trendy v interiérové architektuře, proto si můžete vybrat ze třiceti moderních barev glazury.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ