- černý lak
Krbová kamna ROMOTOP NAVIA HIGH plech jsou vyrobená z kvalitní oceli a jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Jejich elegantní tvar a velké prosklení se skvěle hodí do každého interiéru.
ROMOTOP NAVIA 30 HIGH plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel, černý lak |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW (3,6 - 9,2 kW) |
| Účinnost až | 82,0 % |
| Požadovaný komínový tah: | 12 Pa |
| Vývod spalin: | horní nebo zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO, průměr 125 mm |
| Průměrná spotřeba doporučeného paliva: | 2,0 kg/hod |
| Délka polen max: | 33 cm |
| Zabudovaný dřevník: | ANO |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1117 x 787 x 374 mm |
| Hmotnost kamen: | 167 kg |
ROMOTOP NAVIA HIGH plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ