- RIANO G 20 - kámen (serpentin)
Krbová kamna ROMOTOP RIANO G 20 kámen vyrobená z kvalitní oceli a přírodního kamene jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Kamna vynikají krásným designem. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Centrální (externí) přívod vzduchu je samozřejmostí.
Kryt centrálního (externího) přívodu vzduchu objednávejte zde.
ROMOTOP RIANO G 20
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel, kámen |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,9 - 10,1 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 79,0 % |
| Vývod spalin | horní |
| Výška osy zadního vývodu | 842 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1005 x 830 x 424 mm |
| Hmotnost | 261 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2,4 kg/h |
| Max. délka polen | 40 cm |
ROMOTOP RIANO G kámen
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | do 80 % |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |