- RIANO G 30 plech, černý lak
Krbová kamna ROMOTOP RIANO plech jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Kamna vynikají velkým prosklením a prostorným šamotovým topeništěm, které pojme až 40 cm dlouhá polena. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla.
Tato kamna jsou navržena tak, aby esteticky ladila s moderním interiérem a zároveň nabídla vysokou účinnost spalování. Dvířka s potištěným sklem dotvářejí čistý vzhled, systémem CPV (centrální přívod vzduchu) zase podporuje správné hoření a přispívá k optimální energetické bilanci. Odvod spalin lze napojit buď shora, nebo zezadu dle potřeby. Veškeré přívody vzduchu lze ovládat jedním regulačním prvkem.
RIANO G 30 plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 200 m3 |
| Rozměry: | 973 / 819 / 442 mm |
| Hmotnost: | 173 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Průměr přívodu CPV: |
125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: |
863 mm |
| Průměrná spotřeba paliva: |
2,4 kg za hodinu |
RIANO G plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |