- SONE H 20 kámen
- možnost akumulace (volitelné příslušenství)
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / kámen (serpentin) |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,2 - 8,2 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 946/1227 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry: výška x šířka x hloubka | 1398 x 630 x 398 mm |
| Hmotnost | 174 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,8 kg/h |
| Maximální délka polen | 25 cm |
ROMOTOP SONE H kámen
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |