STOVE FAN SF812
STOVE FAN SF812 je ventilátor, který je navržený k zajištění cirkulace teplého vzduchu. Zajistí rovnoměrnější temperování místnosti nejen v blízkosti tepelného zdroje. Díky patentované technologii zaručuje energetickou soběstačnost bez nutnosti dalšího zdroje, jako jsou např. baterie nebo napájení ze sítě. Ventilátor STOVE FAN SF-812 je vhodný pro kamna s kovovou (litinovou) horní deskou.
Ekologický krbový ventilátor STOVE FAN SF812 dokáže zvýšit teplotu na druhém konci místnosti i o několik stupňů. Ventilátor má termoelektrický modul, který funguje jako generátor k pohonu motorku ventilátoru. Když se vrchní deska kamen rozehřeje, termočlánek začne vyrábět elektrický proud, který pohání motor větráku.
Zkuste také: Jotul ventilátor HPS334-4.
OWZEEKOVENT
Krbový ventilátor STOVE FAN SF812
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení těla: | černá barva |
| Barva vrtulky: | nikl |
| Pracovní teplota maximální: | 345 °C |
| Výkon: | až 150m3/hod |
| Úspora paliva až: | 14 % |
| Změna rychlosti: | automaticky ( v závislosti na teplotě kamen) |
| Princip napájení: | Peltierův článek (převádí teplo na elektrickou energii) |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Provozní rozměry (výška / šířka / hloubka): | 245 / 230 / 110 mm |
| Délka vrtulky: | 230 mm |
| Rozměry těla ventilátoru (výška / šířka / hloubka): | 245 / 154 / 81 mm |
| Hlučnost: | ultra tichý |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Bezpečnostní přenosné ouško: | ANO |
Krbový ventilátor STOVE FAN SF812
Pozor, povrchová teplota kamen nesní přesahovat 345°C, po překročení této teploty může dojít k nenávratnému poškození přístroje a ztráty záruky!
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ