TATRAMAT OVK 120 P
Produktovou řadu OVK tvoří zásobníkové nástěnné kombinované ohřívače vody ve válcovém provedení. Jsou jedinečné svojí kvalitou, designem vytvořeným špičkovými návrháři, i svými provozními vlastnostmi. Vodu je možné ohřívat celonerezovým elektrickým topným tělesem nebo trubkovým výměníkem tepla.
Ohřívače se vyrábějí pro připojení výměníku tepla z pravé (OVK P) nebo z levé (OVK L) strany. Součástí instalace musí být čerpadlo ústředního topení, které není součástí dodávky.
TATRAMAT OVK 120 P
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý |
| Připojení výměníku: | pravé |
| Jmenovitý objem: | 117 litrů |
| Připojovací elektr. napětí: | 1/N/PE ~ 230V |
| Elektrický příkon: | 2 000 W |
| Maximální provozní tlak | 0,6 MPa |
| Tepelné ztráty při 65°C | 1,19 kW/24hod |
| Síla polyuretanové izolace: | 48 mm |
| Množství 40°C smísené vody | 209 litrů |
| Doba elektrického ohřevu z 15°C na 65°C | 205 minut |
| Aktivní plocha výměníku: | 0,6 m3 |
| Výkon výměníku tepla | 10,7 kW |
| Doba výměníkového ohřevu z 15°C na 65°C | 30 minut |
| Hmotnost: | 48,1 kg |
| Hmotnost naplněného výměníku: | 165,1 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 25 |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | "C" |
TATRAMAT OVK 120 P
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Výška bojleru | 118,0 cm |
| Hloubka bojleru | 52,0 cm |
| Šířka bojleru | 51,0 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 130 l |