THORMA ALVESTA hnědý korpus / pískovec
Krbová kamna Thorma ALVESTA 4 až 12 kW jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
Krbová kamna Alvesta umožňují připojení vzduchu pro spalování z exteriéru, a tím jsou ideálním topidlem i do moderních domů s optimální izolací stavby a oken. Také potom neovlivňují vzduch v místnosti s rekuperací nebo odsáváním. Krbová kamna Alvesta jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
THORMA ALVESTA hnědá / pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | hnědý korpus / pískovec |
| Dvířka provedení: | hnědá |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 82,3 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98-190 m3 |
| Rozměry: | 1120 / 570 / 390 mm |
| Hmotnost: | 137 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,35 kg / h |
THORMA ALVESTA hnědá / pískovec
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz