- provedení: černý lak; bílé smaltované boky a keramická římsa
Krbová kamna THORMA BORGHOLM černý lak, bílé smaltované boky, keramická římsa jsou určena pro spalování palivového dřeva.
kamna THORMA BORGHOLM černý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
|
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 210 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 972 / 580 / 366 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA BORGHOLM černý lak
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ