- dvouplášťová kamna
Krbová kamna WAMSLER N-LINE černý lak, pískovec jsou vyrobená z kotlové oceli s pískovcovým obkladem. Díky velkým přikládacím dvířkům se žáruvzdorným sklem je možné pohodlně přikládat dřevo i uhlí. Spalovací komora je vyplněná šamotem. Rošt je litinový. Kamna jsou vybavená externím přívodem vzduchu (CPV) a jsou určená i pro nepřetržitý provoz.
WAMSLER N-LINE černý lak, pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, pískovec |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Výkon: | 2,4 - 5,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 / 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
| Délka polen: | až 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | až 88 m3 |
| Rozměry: | 1095 x 544 x 440 mm |
| Externí přívod vzduchu: | ANO, průměr 100 mm |
| Hmotnost: | 133 kg |
WAMSLER N-LINE černý lak, pískovec
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ